Türkiye Sigorta

  • Ana Sayfa
  • Çözüm Ortaklarımız
  • Türkiye Sigorta

Türkiye Sigorta

Ülkemizin kamu sigorta şirketlerinin bir araya gelmesi ile kurulan sektörün lideri konumundaki Türkiye Sigorta; 20 bölge müdürlüğü, 2.500’den fazla acentesi, 5.000’e yakın banka şubesinde uzman kadrosu ve güçlü teknolojik altyapısıyla sigortalılarının beklentilerini her noktada en üst düzeyde karşılayarak hizmet vermeyi görev edinmiştir.

Çevik, yenilikçi ve duyarlı yaklaşımıyla Türkiye Sigorta; adındaki “Türkiye”den aldığı güçle, en rekabetçi sigorta ürünlerini, her şartta sigortalılarının yanında ve yakınında olan özenli hizmeti ile sunacaktır.

Türkiye Sigorta’nın ana hissedarı, TVF Finansal Yatırımlar Anonim Şirketi'dir.

Sigorta deneyimini “sonra”dan “önce”ye taşıyarak; ülkemizin dört bir yanında, gücünü iyilik için kullanma anlayışıyla hizmet verecek olan Türkiye Sigorta; sayıları 14,8 milyona ulaşan sigortalılarına daha zengin ürün portföyü ve daha geniş hizmet ağı ile hayatın her anında yenilikçi çözümler getirecektir.

Türkiye Sigorta; Gücü, adında…

Vizyon:

Sigorta deneyimini “sonra”dan “önce”ye taşıyarak; parlak bir geleceği hayal eden herkes için hayatın her anında güven ihtiyacına yönelik çözümler sunma ve gücünü iyilik için kullanma anlayışıyla, on yıl içinde global teknoloji şirketi olarak kabul görmek.

Misyon:

Güvene ihtiyaç olan her anda; Türkiye, Sigorta.


TÜRKİYE SİGORTA ÜRÜNLER

Araç Sigortaları
Konut Sigortaları
Sağlık Sigortaları
Seyahat Sigortaları
Kurumsal/Ticari Sigortaları
Diğer Sigortalar


Turkiye Sigorta Acenteleri,Turkiye Sigorta Konya,Turkiye Sigorta Konya Acentesi,Turkiye Sigorta Konya Acenteleri,Turkiye Sigorta Acente Telefonları,Turkiye Sigorta Konya Acentesi