Cep Telefonu Sigortası

  • Ana Sayfa
  • Hizmetlerimiz
  • Cep Telefonu Sigortası

Cep Telefonu Sigortası

Konya Cep Telefonu Kasko Firması, En İyi Cep Telefonu Kasko Firması Konya, Cep Telefonu Kasko Konya, Cep Teleonu Kasko Fiyatları Konya, Cep Telefonu Sigorta Şirketleri Konya

HDI CEP TELEFONU SİGORTASI NEDİR?
Cep telefonlarınızda yaşanacak kırılma, zarar görme gibi durumlara karşı cihazınızı güvence altına alan sigorta ürünümüzdür.

CEP TELEFONU SİGORTASI HANGİ HALLERİ KAPSAR?
Cep Telefonu Sigortası ürününü Mini Cep Sigortası ve Geniş Teminatlı Cep Sigortası olarak iki ayrı teminat seçeneği ile hazırladık. İhtiyacınıza göre ürün paketini seçebilir ve telefonunuzu koruma altına alabilirsiniz.


* Yedek Telefon : Ürünün tamamen hasarlanması sonucu kullanılamaz hale gelmesi durumunda müşterilerimize benzer özelliklere sahip yedek cihaz temin ediyoruz.

CEP TELEFONU SİGORTASININ FİYATI NEDİR?
Sigorta bedeli, cep telefonunuzun marka, model ve yıl bilgisine göre değişmektedir. Ancak ortalamada telefonunuzun piyasa bedelinin %10’u kadar bir tutar ile cep telefonunuzu güvence altına alabilirsiniz. Üstelik bu bedeli 9 eşit taksit ile her hangi bir vade farkı olmaksızın rahatça ödeyebilirsiniz.

HDI SİGORTA FENERBAHÇE CEP TELEFONU SİGORTASI SIKÇA SORULAN SORULAR

• Fenerbahçe Cep Telefonu Sigortası nedir?

Fenerbahçe Cep Telefonu Sigortası, Fenerbahçe taraftarları için HDI Sigorta işbirliği ile sunulan; cep telefonlarında yaşanacak kırılma, zarar görme gibi durumlara karşı cep telefonunu güvence altına alan sigorta ürünüdür.

• Fenerbahçe Cep Telefonu Sigortası neleri kapsar?

Müşterilerimiz teminat süresi içerisinde toplamda 2 kez olmak üzere, aşağıdaki riskler çerçevesinde
sigorta hizmeti alabilirler:
1. Kaza sonucu hasar oluşması
2. Ekran kırılması
3. Yüksek voltaj kaynaklı hasar oluşması
4. Sıvı teması sonucu hasar oluşması
5. Hatalı aksesuar kullanımı sonrası hasar oluşması

• Hasar Adedi Sınırlaması

Standart poliçe yapısında iki onarım mevcut. Ancak iki onarımdan sonra cihaz için pert veya hırsızlık
teminatları devam etmektedir.

• Garanti Dışı Hasarlar

Teminatımız kullanıcı hatasından kaynaklı tüm arızaları kapsamaktadır. Hatta cihazın garanti içinde bir arızası bile olsa poliçe kapsamında değerlendirip yetkili serviste ücretsiz onarımını yaptırıyor ve herhangi bir onarım hakkı düşülmeden sigortalımıza gönderiyoruz. Garanti içi veya dışında kalan fark etmeksizin tüm arızlar için sigortalımıza hizmet vermekteyiz.

• Hasar anında Fenerbahçe Cep Telefonu Sigortasından nasıl faydalanabilirim?

Cep telefonunuzun hasarlanması durumunda 0850 434 1907 numaralı FBSigortam Müşteri Destek
Hattını arayarak hasar kaydı açtırmanız yeterli olacaktır.
Müşteri destek uzmanlarımızın oluşturacağı hasar dosya numarası ve size iletilecek olan Kargo Onay Kodu ile beraber cihazınızı, onarılmak üzere MNG Kargo aracılığı ile Hizmet Merkezine gönderebilirsiniz.

• Fenerbahçe Cep Telefonu Sigortasının hasar süreçleri nasıl ilerleyecek?

Cep telefonunuz Hizmet Merkezine ulaştıktan sonra hasar veya arıza tespiti uzman teknik ekip
tarafından yapılarak ilgili Yetkili Servise yönlendirilecektir.
Yetkili servislerde orijinal parçalar kullanılarak yapılan onarımlar sonrası cihazınız tekrar Hizmet Merkezimize ulaşacak ve son kontrolleri yapıldıktan sonra size ulaştırılmak üzere kargoya verilecektir.

• Cihazın onarımı mümkün değilse ne olacak?

Cep telefonunuzun yetkili servis tarafından onarımı mümkün olmadığında, yani cihaz için tam hasar raporu verilmiş ise poliçe üzerindeki teminat bedelinin %30 oranındaki muafiyet bedelinin tahsil edilmesi sonrası aynı marka ve model muadil cihaz tarafınıza gönderilecektir

• Cihazım çalınırsa ne olur?

Cep telefonunuz kapalı bir ortamdan (güvenlik önlemleri alınmış ev-konut veya camları tamamiyle kapatılmış, kapıları kilitlenmiş aracınızdan) çalınırsa Polis Olay Yeri Tespit Tutanağı ile başvurmanız gerekmektedir. Yapılan hırsızlık başvuruları Hukuk departmanımız tarafından detaylı olarak incelenerek teminat kapsamında değerlendirilecektir. Değerlendirme sonucu onaylanan başvurular için poliçe üzerindeki teminat bedelinin %30 oranındaki muafiyet bedelinin tahsil edilmesi sonrası aynı marka ve model muadil cihaz tarafınıza gönderilecektir.
Not: Yukarıda belirtilen konut ve araç içi hırsızlık durumlarının dışında kalan tüm haller (umuma açık alanlarda oluşabilecek gasp, kapkaç, yan kesicilik, aşırma, unutulma, düşürme ve tüm kayıp edilme durumları) teminat kapsamı dışı olarak değerlendirilecektir.

• Bir sorum var, size nasıl ulaşabilirim?

Ürün ile ile ilgili diğer sorularınız ve telefonların uygulama tarafından test edilmesi sürecinde yaşanabilecek teknik hatalar ile ilgili hizmet sağlayıcı Techpo firmasından kolaylıkla destek alabilirsiniz. Aşağıda firmanın destek iletişim bilgilerini bulabilirsiniz:
HDI Cep Acente-Bölge Destek Email Adresi : hdicepdestek@techpo.net HDI Cep Acente-Bölge Destek Hattı : 0850 455 2 438
 

Konya'da Cep Telefonu Kaskosu için lütfen bizi arayın. Semih Sİgorta.

Teklif Alın


Konya Cep Telefonu Kasko Firması, En İyi Cep Telefonu Kasko Firması Konya, Cep Telefonu Kasko Konya, Cep Teleonu Kasko Fiyatları Konya, Cep Telefonu Sigorta Şirketleri Konya