Yıllık Hayat Sigortası

  • Ana Sayfa
  • Hizmetlerimiz
  • Yıllık Hayat Sigortası

Yıllık Hayat Sigortası

Semih Sigorta olarak Konya Yıllık Hayat Sigortası, Konya Yıllık Hayat Sigortası Ne Kadar, Konya Yıllık Hayat Sigortası Fiyatları, Konya Yıllık Hayat Sigortası Teminatları, Konya Yıllık Hayat Sigortası Özelliklerini öğrenmek için bizi arayın.

Konya Semih Sigorta olarak Konya Yıllık Hayat Sigortası, Konya Yıllık Hayat Sigortası Ne Kadar, Konya Yıllık Hayat Sigortası Fiyatları, Konya Yıllık Hayat Sigortası Teminatları, Konya Yıllık Hayat Sigortası Özellikleri hakkında bizi arayın.

Konya'da Yıllık Hayat Sigortası

Hayatın beklenmedik gelişmelerine karşı sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alır. Size sunulan farklı planlar ile istediğiniz teminatlara sahip olabilirsiniz.

Vefat Teminatı: Sigorta süresi içinde vefat edilmesi halinde, poliçede belirtilen tutar lehtar/lehtarlara ödenir.

Kaza Sonucu Vefat Teminatı: Sigorta süresi içinde bir kaza sonucunda veya kaza tarihinden itibaren bir sene içinde vefat edilmesi halinde, tazminat tutarı poliçede belirtilen lehtar/lehtarlara ödenir.

Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı: Sigorta süresi içinde bir kaza sonucunda veya kaza tarihinden itibaren iki sene zarfında daimi maluliyet yaşanması durumunda, poliçede belirlenen tutar ödenir.

Hastalık Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı: Sigorta süresi içinde bir hastalık sonucu daimi maluliyet oluşması halinde, poliçede belirtilen tutar ödenir.

Kaza Sonucu Tedavi Masrafları Teminatı: Sigorta süresi içinde meydana gelen kazadan sonra bir sene içinde oluşan doktor ücreti ile ilaç, radyografi, banyo, masaj, hastane ve diğer tedavi masraflarının (nakil ücretleri hariç) poliçede belirtilen tutara kadar olan kısmı ödenir.

Hastane Yatış Teminatı: Sigorta süresi içinde bir hastalık ve kaza neticesinde, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tam teşekküllü bir hastanede 3 tam günden az olmamak üzere yatılması (en az 72 saat) ve bu durumun doktor raporu ve hastane epikriz raporu ile belgelenmesi halinde, hastanede yatılan her gün için poliçe üzerinde belirtilen tutarda ödeme yapılır.

Kritik Hastalıklar Teminatı: Sigorta süresi içinde özel şartlar içerisinde yer alan kritik hastalıklardan birine yakalanılması durumunda, poliçede belirtilen tutar ödenir.

Kanser Teminatı: Sigorta süresi içinde Lösemi (kronik lenfositik lösemi hariç), lenf bezi kanseri ve Hodgkin hastalığı dahil olmak üzere, kontrolsüz büyüyerek ve habis hücrelerin yayılarak normal dokuların istilasına ve yıkımına yol açan bir veya daha fazla malign tümörün varlığının tespiti durumunda, poliçede belirtilen tutar ödenir.

Yıllık Hayat Sigortası Teminatları

- Vefat Teminatı
- Kaza Sonucu Vefat Teminatı
- Kaza Sonucu Tam ve Daimi Maluliyet Teminatı
- Hastalık Sonucu Tam ve Daimi Maluliyet Teminatı
- Kaza Sonucu Tedavi Masrafları Teminatı
- Hastane Yatış Teminatı
- Kritik Hastalıklar Teminatı
- Kanser Teminatı

Plan Adı / Teminatlar / Asistans Hizmetleri

Temel Koruma Planı

- Vefat
- Kaza Sonucu Daimi Maluliyet
- Hastalık Sonucu Daimi Maluliyet
- Standart Paket
- Medikal Asistans Hizmetleri
- Evde Bakım Hizmetleri
- Sağlık Taşımacılığı
- Yaşam Tarzı Hizmetleri

Aile Koruma Planı

- Vefat
- Kaza Sonucu Daimi Maluliyet
- Hastalık Sonucu Daimi Maluliyet
- Hastane Yatış
- Kaza Sonucu Tedavi Masraftan
- Standart Paket 
- Psikolojik Danışmanlık Hizmeti 
- Eğitim Koçluğu Ve İzotomi Danışmanlık 

Kapsamlı Hayat Koruma Planı    

- Vefat
- Kaza Sonucu Vefat
- Kaza Sonucu Daimi Maluliyet
- Hastalık Sonucu Daimi Maluliyet
- Kaza Sonucu Tedavi Masrafları
- Kritik Hastalıklar
- Hastane Yatış
- Standart Paket 
- Psikolojik Danışmanlık Hizmeti 
- Konut Asistans
- Sağlıklı Yaşam Hizmeti
- Sağlık Avantaj Hizmetleri
- Göz, Diş Ve Optik 

Kanser Koruma Planı    

- Vefat
- Kanser
- Standart Paket 
- Psikolojik Danışmanlık Hizmeti 
- Konut Asistans
- Sağlıklı Yaşam Hizmeti
- Sağlık Avantaj Hizmetleri
- Kuru Temizleme ve Halı Yıkama Hizmeti 
- Yurtdışı Asistans

Size Özel Avantajlar

Yıllık Hayat Sigortası ile sigorta güvencenize ek olarak sağlıktan, konuta pek çok hizmetten ücretsiz veya indirimli faydalanabilirsiniz.*
 
Medikal Asistans Hizmetleri

7/24 tıbbi danışmanlık hizmeti, acil ilaç gönderimi, eve doktorlu ambulans gönderimi, ameliyat veya doğum sonrası evde bakım hizmeti gibi ihtiyaç duyulan durumlarda  medikal destek sağlanır.

Sağlık Avantaj Hizmetleri

Hizmet ağı içinde yer alan;  doktor, klinik ve hastanelerde, görüntüleme ve tahlil merkezlerinde, anlaşmalı eczanelerde ve optikçilerde indirim uygulanır.

Göz, Diş Ve Optik

Yılda bir kez ücretsiz diş hekimi muayenesi, diş temizliği ve röntgen filmi hizmetleri sağlanır. Ayrıca; göz muayenesi, ek tetkik, tedavi ve optik alışverişi hizmetlerinde indirim uygulanır.

Psikolojik Danışmanlık Hizmeti

Psikolog ve psikiyatrlar tarafından verilen danışmanlık hizmeti ; ilk seans ücretsiz, diğer seanslarda indirimli olarak sağlanır.

Sağlıklı Yaşam Hizmeti

Diyetisyen danışmanlık hizmeti; ilk seans ücretsiz, diğer seanslarda indirimli olarak sağlanır.

Konut Asistans

Evde çıkabilecek dâhili tesisat ve elektrik tesisatı problemleri ya da anahtar kaybı ve cam kırılması durumlarında hizmet sağlanır.
Kuru Temizleme ve Halı Yıkama Hizmetinde İndirim Hizmet ağı içerisinde yer alan firmalar tarafından verilecek hizmetlerde indirim uygulanır.

Eğitim Koçluğu ve İzotomi Danışmanlık

Eğitim ve kariyer danışmanlığı hizmetler ; ilk seans ücretsiz, diğer seanslarda indirimli olarak sağlanır.

Yaşam Tarzı Hizmetleri

Bilgi, rezervasyon ve danışma hizmetleridir : Araç Kiralama Servisi, Hobi Kulüpleri, Anti-Aging, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri, Restaurant Rezervasyon ve Bilgi Servisi, Seyahat Bilgi Hattı, Meteoroloji Bilgi Servisi, Eğitim, Seminer, Dil Kursu, Konferans Bilgi Hattı, Trafik-Yol 

Danışma Hizmeti

Yurtdışı Asistans Hizmeti

Sigortalının Almanya ve İngiltere’de vize, seyahat, konsolosluk işlemleri, yurt dışı eğitim gibi konularla ilgili, telefonda danışmanlık hizmetidir. Hizmet anlaşmalı avukatlar tarafından sağlanır.

Teklif Alın


Semih Sigorta olarak Konya Yıllık Hayat Sigortası, Konya Yıllık Hayat Sigortası Ne Kadar, Konya Yıllık Hayat Sigortası Fiyatları, Konya Yıllık Hayat Sigortası Teminatları, Konya Yıllık Hayat Sigortası Özelliklerini öğrenmek için bizi arayın.