Sompo Japan Sigorta

  • Ana Sayfa
  • Çözüm Ortaklarımız
  • Sompo Japan Sigorta

Sompo Japan Sigorta

Sompo Japan Sigorta Konya Acenteleri için araştırma yapan Sompo Japan Sigorta Konya Acentesi Semih Sigorta Şirketi olarak Konya'da sizlere hizmet veriyoruz. Konya Sompo Japan Sigorta Acentesi ve Sompo Japan Sigorta Poliçeleri, Sompo Japan Sigorta Konya İletişim için lütfen bizi arayın.

SOMPO JAPAN SİGORTA HAKKINDA

İstikrarlı büyümesi ve başarısı ile şirketimiz sigortacılıkta Dünya’nın en büyük ikinci pazarı olan Japonya’nın en büyük sigorta grubu Sompo Insurance’ın dikkatini çekmiş ve 2010 yılında Fiba Sigorta’nın hisseleri Sompo Insurance Inc.’e devredilmiştir.

28.02.2011 tarihinde şirketimizin ünvanı Sompo Sigorta olarak değişmiştir.” 21.02.2011 tarihinde şirketimizin unvanı Sompo Japan Sigorta Anonim Şirketi olarak değişmiştir.

Şirketimiz, Sompo Japan Sigorta ismini alması ile beraber yükselen başarı grafiğini devam ettirmiş ve Sompo grubunun şirketleri arasında oto sigortalarında grubun mükemmeliyet merkezi seçilerek dünya çapında da başarı yakalamıştır. 15.05.2019 tarihinde unvanı “Sompo Sigorta Anonim Şirketi” olarak değişen Şirketimizin hisselerinin tamamı 07.11.2019 tarihinde Sompo International Holdings Ltd.’ye devrolmuştur”.
Türkiye’de de başarı grafiğini yükselten Sompo Sigorta 2018 yıl sonu toplam prim üretiminde 6. sırada yer alırken, %5.5 pazar payına sahiptir.

SOMPO JAPAN SİGORTA ÜRÜNLER

Araç
Trafik
Kasko
Konut/DASK
Zorunlu Deprem Sigortası (DASK)
Artı Konut
İklim Sigortası
Konut Eşya Planı
Sağlık
Tamamlayıcı Sağlık
Yabancılar için Sağlık
Yaşam Terapi
Acil Sağlık ve Koruma Sigortası
Seyahat
Yurtiçi Seyahat
Yurtdışı Seyahat
Ferdi Kaza
Artı Ferdi Kaza Sigortası
Öğrenim Güvencesi
Çağdaş Koruma Planı
Ailem Güvence Planı
Ticari ve Kurumsal
İş Yeri Paket
Kobi Sorumluluk
Kobi Finansal Güvence


Sompo Japan Sigorta Konya Acenteleri ve Konya Sompo Japan Sigorta, Konya Sompo Japan Sigorta Acentesi,Sompo Japan Sigorta Konya,Sompo Japan Sigorta Konya İletişimiçin lüften bizi arayın.