Unico Sigorta

  • Ana Sayfa
  • Çözüm Ortaklarımız
  • Unico Sigorta

Unico Sigorta

Unico Sigorta Konya Acentesiyiz. Konya Unico Sigorta Acentesi olarak siz değerli Konyalı Hemşehrilerimize en hızlı, en uygun sigorta poliçeleriyle ilgili teklif sunmayı amaç edindik. Konya Unico Sigorta ve Konya Unico Sigorta İletişim için lütfen bizi arayın. 

UNICO SİGORTA KONYA ACENTESİYİZ

Kasko
Bol teminatlı, geniş kapsamlı Unico Kasko ile hemen tanışın.

Trafik Sigortası
Unico'dan hemen sigortanızı alın, trafikte zor durumda kalmayın.

Zorunlu Deprem Sigortası
Geleceğinizin güvencesi, yuvanız Unico ile koruma altında.

Seyahat Sigortası
Unico'yla seyahat keyfinize hiçbir şey olmaz.

Katılım Sigortacılığı
Katılımcıların riski fonlaması esasıyla çalışan Katılım Sigortacılığı Unico'da.

Detaylı Bilgi Alın
Unico’da ihtiyacınıza yönelik bir sigorta ürünü mutlaka vardır. 

 

NEDEN UNICO SİGORTA?

Akıllı Sigortacılık

Unico Sigorta'da yenilikçi ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimize sıra dışı bir sigortacılık deneyimi sunarız.

Yenilikçi Yaklaşım
Unico'da teknolojiyi sigortacılığın ve sunduğumuz hizmetlerin merkezine konumlandırırız, böylece müşterilerimize ulaşılabilirlik, kolaylık ve çözüm sağlarız.

Her Zaman Yanınızda
Unico Sigorta'nın geniş anlaşmalı servis ağı, acenteleri ve müşteri hizmetleri merkezi müşterilerine her türlü sorununda uçtan uca yardımcı olmak için hazırdır.

İhtiyaca Özel Çözümler
Unico Sigorta olarak sigortacılığın kişiye özel olması gerektiğine inanıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlıyor ve yaşamınızı kolaylaştırmak için kişiselleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

 

UNICO SİGORTA HAKKINDA

Unico Sigorta Vizyonumuz

Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza mükemmelliyetçi bir hizmet anlayışı ile fayda sağlamak, çözümlerimiz ile değer yaratmak ve bu vizyonla sürdürülebilir karlılığa ulaşmak.

Unico Sigorta Misyonumuz

Müşterilerimizin gündelik yaşamlarında karşılaştıkları riskleri yönetip, huzur ve güven içinde hayatlarına devam etmelerini sağlamak.

Unico Sigorta Değerlerimiz

Biz marka değerlerimize bağlıyız, bu bağlıkla yanınızdayız.

Unico Sigorta Güvenilirlik

Köklü geçmişimiz, sigortacılık bilgimiz ve uzmanlığımız sayesinde güvene dayalı ilişkiler kurarız. Tüm bu ilişkilerimizde şeffaf, tutarlı ve dürüst davranırız. Verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz.

Unico Sigorta Müşteri Odaklılık

Müşterilerimizin memnuniyetini her şeyden üstün tutarız ve onlara sunduğumuz değerin artmasına yönelik çalışmalarımıza devam ederiz. Doğru müşteriye, doğru zamanda, doğru fiyat ile doğru teklifi yaparız.

Unico Sigorta Ulaşılabilirlik

İş ortaklarımız ile sürekli iletişim içerisindeyiz. Müşterilerimizin taleplerini anında öğrenir ve hızla uygulamaya koyarız.

İşimizi Tutkuyla Yapma

Şirketimizin hedef ve değerleri doğrultusunda, tüm ekipler uyumla, saygılı, paylaşımcı, adil ve özverili çalışırız. İşimizi en doğru şekilde, tutkuyla yapar ve kurumumuzun performansına katkı sağlarız. Herkesin görüşüne saygı duyar, her türlü fikrimizin dikkate alınacağını biliriz.

Doğruyu Seçme

Müşterilerimize, çalışma arkadaşlarımıza ve şirketimizin pay sahiplerine, etik yaklaşır, sorumluluğumuzun bilincinde davranırız. Doğru olduğuna inandığımız konuları sonuna kadar savunur, hayata geçirmek için yapıcı bir şekilde çalışırız.

Sürdürülebilirlik

Faaliyetlerimizi sorumlulukla şekillendirir ve ekonomik başarımızı arttırmaya odaklanırız. Verimliliğimizi gözeterek riskleri önceden tespit eder, önleyici yaklaşımlar geliştiririz.


Konya Unico Sigorta veUnico Sigorta Konya, Konya unico acenteleri olarak Konya Unico Sigorta anlaşmalı Servisler, Konya Unico Sigorta Acente, Konya Unico Sigorta İletişim, Konya Unico kasko Teklif, Konya Unico Kasko iletişim, Konya Unico Sigorta Hasar ihbar