Mapfre Sigorta

  • Ana Sayfa
  • Çözüm Ortaklarımız
  • Mapfre Sigorta

Mapfre Sigorta

Konya Mapfre Sigorta,Konya Mapfre Sigorta Acentesi,Konya Mapfre Sigorta Acenteleri,Konya Mapfre Sigorta Poliçesi,Konya Mapfre Sigorta İletişim,Konya Mapfre Sigorta Telefon,Konya Mapfre Sigorta Teklif Al,Konya Mapfre Sigorta Fiyatları

Semih Sigorta Konya Mapfre Sigorta Acentesi olarak hizmet vermektedir. Konya'da Mapfre Sigorta Acentesi olarak tüm Mapfre sigorta poliçeleri için bizden teklif alabilirsiniz.

MAPFRE SİGORTA

1948 yılında, Türkiye Kredi Bankası A.Ş. ve dönemin bazı girişimcileri tarafından kurulan T.GENEL SİGORTA, 1975 yılında Çukurova Holding bünyesine katılmıştır.

2007 yılında, İspanya ve Güney Amerika’nın en büyük sigorta grubu olan MAPFRE’nin, Çukurova Holding hisselerinin %80’ini alarak şirketin hâkim ortağı olmasının ardından, Nisan 2009 tarihinden itibaren MAPFRE GENEL SİGORTA; Ekim 2016 tarihinden itibaren de MAPFRE SİGORTA unvanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bugün itibarıyla, MAPFRE INTERNACIONAL’ın MAPFRE SİGORTA ortaklık yapısındaki payı % 99,75‘dir.

Ardından getirdiği bir dizi yenilikçi yaklaşımla Türkiye Sigortacılık Sektöründe değişimin ve dinamizmin yeni yüzü olan MAPFRE SİGORTA, geçmişten bugüne getirdiği 72 yılı aşkın deneyimi ve uluslararası gücüyle, Türk ekonomisine olan katkılarını devam ettirmektedir.

MAPFRE SİGORTA, sahip olduğu yaygın profesyonel acente ağı aracılığı ile tüm sigorta branşlarında hizmet vermekte ve geniş reasürans kapasitesi, mali gücü, yüksek hasar ödeme kabiliyeti ve hasar ödeme hızı sayesinde sektördeki en güçlü ve en güvenilir kuruluşlar arasında yer almaktadır.

MAPFRE SİGORTA, ödenmiş sermayesi ve özkaynak büyüklüğü ile Türk sigorta sektörünün en güçlü şirketleri arasında yer almaktadır. Ödenmiş sermayesi 350 milyon TL olan MAPFRE SİGORTA, Fitch Ratings tarafından AA+(TUR) finansal güçlülük notu ile derecelendirilmektedir. Ayrıca, şirketimizde 2005 yılından bugüne dek, müşteri ihtiyaçlarının karşılanması ve memnuniyetinin sağlanmasından hareketle ürün ve hizmet kalitemizi ve güvenilirliğimizi yönetmeye yardımcı olmak amacıyla, uluslararası denetim ve belgelendirme kuruluşları tarafından belgelenen ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi uygulanmaktadır.

2019 yılı itibariyle de, müşteri şikayetlerinin ele alınmasına ilişkin yönergeler içeren uluslararası denetim ve belgelendirme kuruluşları tarafından sertifikalandırılan ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Kalite Yönetim Sistemi uygulanmaktadır.

Süreklilik gösteren istikrarlı yönetimi, MAPFRE SİGORTA’nın en güçlü yönlerinden biridir. Bilgi birikimi ve deneyimi ile birlikte, ileriyi gören mali ve teknik politikalar üreten yönetim kadrosu, şirketin kârlılık performansını yıllar içinde sürekli olarak yüksek tutmayı başarmıştır.

MAPFRE SİGORTA stratejisi, sigortacılığın etik değerlerine mutlaka bağlı kalarak, aracılarının ve müşterilerinin talep ve eğilimlerini değerlendirerek ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, riski doğru analiz edip en uygun fiyatlandırmayı yaparak müşterilerine, acentelerine ve reasürörlerine her zaman kazandırmaktır.

Kasko Sigortası

Biliyoruz; aracınıza gözünüz gibi bakıyor, “Aman, aracımın başına bir şey gelmesin” diye endişe ediyorsunuz. Haklısınız… Peki, aracınıza en az sizin kadar değer veren bir çözüm ortağı ile çalışmaya ne dersiniz?

MAPFRE SİGORTA olarak hayat size dar gelmesin diye geniş kapsamlı Kasko Sigortası’nı geliştirdik. Dört dörtlük bir güvence sağlayan bu ürünümüz ile aracınız her daim korumamız altında.

Kasko’da yeni dönem Mini Fiyatına Midi Hizmet! Sektörde bir yenilik olan bu hizmetimiz ile iki parça özelinde limit olmadan Midi Onarım hizmeti alma imkanı sunuyoruz. Ayrıca hasar anında dosya açılmadığı için poliçe üzerindeki hasarsızlık indirim hakkınızı da korumuş oluyoruz.

Siz rahat bir nefes alın, sürüşün keyfini çıkarın; riskleri düşünmeyi ise bize bırakın.

Trafik sigortası yaptırın, yalı yolda kalmayın!

Yasal bir zorunluluk olan Trafik Sigortası; poliçe kapsamında yer alan aracınızı kullanırken bir kazaya karışarak üçüncü şahısların bedeni veya maddi zarara uğramasına sebebiyet vermeniz halinde size yöneltilebilecek hukuki sorumluluklarınızı güvence altına alır.
Siz de MAPFRE SİGORTA’dan Zorunlu Trafik Sigortası yaptırın; trafiğe güvenle çıkın.

3S Sağlık Sistemi

Hayat, şüphesiz birçok güzellik ve fırsatla dolu! Etrafımızdaki sağlık riskleri ise ara sıra bu güzelliklerin tadını kaçırabiliyor. Dahası, sizi maddi olarak da hazırlıksız yakalayabiliyor. Bu risklere karşı kendinizi ve değer verdiklerinizi güvence altına almak istemez misiniz?
Her bütçe ve ihtiyaca cevap vermek üzere tasarladığımız 3S Sağlık Sistemi ile sağlık sorunlarınız nedeniyle yaşayabileceğiniz ekonomik endişeleri ortadan kaldırabilir, kendinizi ve sevdiklerinizi koruma altına alabilirsiniz.

Gelin, siz de en yakın acentemize uğrayarak 3S Sağlık Sigortası yaptırın, emin ellerde olmanın tadına varın.

Detaylı bilgi için satış kanallarımızla irtibata geçebilirsiniz.

Konut Sigortası

Eviniz kendinizi güvende hissettiğiniz, sevdiklerinizle bir arada olduğunuz yaşam alanınız; aynı zamanda geleceğiniz için çok önemli bir yatırım… Peki bu önemli varlığınızın her gün karşı karşıya olduğu onlarca riskin fakında mısınız?
Sizi bilmiyoruz ama riskleri düşünmek ve sizlere kapsamlı bir güvence sunmak bizim işimiz. Yıllara dayanan deneyimlerimizle tasarladığımız Konutlar için Çağdaş Güvence Sigortası ile konutunuzu ve içindekileri korumamız altına alıyoruz.

Gelin Konutlar İçin Çağdaş Güvence Sigortası yaptırın, aklınız evinizde ve eşyalarınızda kalmadan gönül rahatlığıyla yaşayın.

2.Online Kasko Sigortası Teklifi Nasıl Alınır?

Kasko Sigortası yani Kara Taşıtları Sigortası; bir aracın kaza yapması, yanması, çalınması ya da çalınma girişimi gibi olaylar sonrasında zararın poliçede yazan teminatlar dâhilinde karşılandığı bir sigorta çeşididir. Ayrıca ek teminatlar yoluyla alacağınız güvencenin genişletilebileceğini unutmayın.

Kasko Sigortası ile Zorunlu Trafik Sigortası’nın farkının ne olduğuna da değinecek olursak; Zorunlu Trafik Sigortası, olası bir trafik kazası sonucunda karşı tarafın aldığı hasarın güvencesidir. Kasko Sigortası ise sizin aracınıza  gelebilecek zararları garanti altına alan bir sigorta türüdür. Ayrıca kasko zorunlu bir sigorta türü değildir, ancak trafik sigortası zorunludur.

Kasko fiyatı hesaplamasında; aracın markası, modeli, motor hacmi, üretim yılı, 2. el araç olup olmadığı, kaza geçmişi, araca sonradan ilave edilen aksesuar ya da cihazların varlığı ve hasarsızlık indiriminin olup olmaması belirleyici unsurlardır. 

Ek olarak aracınızın kasko değeri, herhangi bir kaza sonucunda sigorta şirketi tarafından size ödenecek sigorta bedelini belirler. Kasko değerinin nasıl hesaplandığını öğrenmek istiyorsanız “Bilmenizde Fayda Var : Kasko Değeri Nasıl Hesaplanır?” başlıklı yazımızı okuyarak detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca Kasko Sigortası Teklif sayfamıza girerek kasko teklifinizi kolayca alabilirsiniz.

3.Online Zorunlu Deprem Sigortası Teklifi Nasıl Alınır?

Zorunlu Deprem Sigortası, depremin ve deprem sonucu meydana gelen infilak, tsunami, yangın, yer kayması gibi olayların doğrudan neden olacağı masrafları poliçe teminatları dâhilinde güvence altına alan bir sigorta türüdür. 

Halk arasında Doğal Afet Sigortaları Kurumu yani DASK olarak bilinen bu sigorta türünü yaptırmanın zorunlu olduğunu ve deprem sigortası olmadan su, elektrik gibi aboneliklerinin açılmayacağını veya evin satışının yapılamayacağını bilmek önemli. 

DASK fiyatı belirlenirken binanın yapı tarzı (betonarme, ahşap gibi), binanın yaşı, binanın kat sayısı, binanın bulunduğu bölgenin deprem risk durumu, evin brüt yüz ölçümü, DASK yenileme numarası (Yenileme söz konusuysa indirim uygulanabilir.) gibi bilgilere ihtiyaç duyulur. Zorunlu DASK poliçenizi hala yaptırmadıysanız zaman kaybetmeden hızlı ve online bir şekilde DASK teklifi alın!

4.Online Konut Sigortası Teklifi Nasıl Alınır ?

Halk arasında ev sigortası olarak da bilinen Konut Sigortası, evinizi ve evinizin içindeki değerli eşyaları poliçe teminatları ve limitleri kapsamında koruma altına alan bir sigorta türüdür. 

Konut Sigortası ve Zorunlu Deprem Sigortası’nın farklı sigorta türleri olduğunu bilmek önemli. Söz konusu iki sigortanın en büyük farkı ise DASK poliçesi yaptırmak zorunlu iken Konut Sigortası poliçesi düzenlemenin zorunlu olmaması. Evinize hırsız girdiğinde, poliçede belirtilen eşya güvencesiyle zararı teminat altına alan sigorta Konut Sigortası’dır.

Eğer MAPFRE Sigorta’dan konut sigortası yaptırmayı düşünüyorsanız ne yazık ki bu poliçe için online teklif sunamıyoruz. Dilerseniz size en yakın satış kanalımız ile iletişime geçip fiyat teklifi alabilir ya da iletişim formumuzu doldurarak talebinizi bize iletebilirsiniz. 

5.Online Özel Sağlık Sigortası Teklifi Nasıl Alınır ?

Sağlığımızı korumak ve gerekli durumlarda en iyi tedaviyi almak hepimiz için oldukça önemli. Böyle bir durumda özel sağlık sigortası, aranılan sigorta türüdür. Çünkü özel sağlık sigortası; kaza veya hastalık nedeniyle meydana gelen sağlık sorunlarının tedavisini, poliçenizde yer alan teminatlar doğrultusunda karşılayan sigortadır.

Özel sağlık sigortası sayesinde istediğiniz özel hastaneden ve doktordan randevu alıp uygun fiyata tedavi olabileceğinizi unutmayın! Özel sağlık sigortası primleri ise cinsiyetiniz, yaşınız, sağlık geçmişiniz ve poliçenize dâhil etmek istediğiniz ek teminatlara göre belirlenir. Konu hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz “8 Soru ile Sağlık Sigortası Hakkında Merak Edilenler” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Online bir şekilde özel sağlık sigortası başvurusu yaptırmak için prim hesaplaması yapmak istiyorsanız Sağlık Sigortası Prim Hesaplama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

6.Online Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklifi Nasıl Alınır ?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, SGK güvencenizin olduğu anlaşmalı özel hastanelerde sağlık hizmetinizi sadece katkı payı ödemenizin ardından karşılayan sigorta türüdür. Tabii bu noktada poliçenizde belirtilen teminat ve limitlerin de önemli olduğunu hatırlatalım.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası primi hesaplanırken sigortalının sağlık durumu, yaşı, poliçede yer alan teminatlar ve limitler göz önünde bulundurulur. Online olarak Tamamlayıcı Sağlık Sigortası priminizi hesaplamak istiyorsanız sitemizdeki sağlık sigortası hesaplama aracını kullanabilirsiniz. 

Online bir şekilde tamamlayıcı sağlık sigortası ön başvurusu yaptırmak için Başvuru Formu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. En kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.

7.Online Seyahat Sigortası Teklifi Nasıl Alınır ?
Seyahat Sağlık Sigortası genellikle yurt dışına çıkılacağı zaman yaptırılması zorunlu olan bir sigorta olarak karşımıza çıksa da yurt içinde de yaptırabileceğiniz bir sigorta türüdür. Seyahatimiz için gezi planı yaparken seyahat sırasında başımıza gelebilecek kötü ihtimalleri hiç düşünmeyiz. Ancak olası bir aksilikte bazı masraflarımızı güvence altına alacak şey seyahat sigortamız olacaktır. 

Seyahatinizi çoktan planladınız, fakat seyahat sigortanızı henüz yaptırmadınız mı? O halde gideceğiniz bölgeyi (Schengen Bölgesi, tüm dünya), kalacağınız gün sayısını belirtin ve zaman kaybetmeden online olarak MAPFRE Sigorta’dan Seyahat Sağlık Sigortası teklifinizi alın!

8.Online Hayat Sigortası Teklifi Nasıl Alınır ?

Aile kavramının sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Aileniz için en iyisini isteseniz de bazen kötü sürprizlerle karşılaşmanız mümkün. Ancak Hayat Sigortası beklenmedik olaylar karşısında poliçe teminatları ve limitleri doğrultusunda sizi ve ailenizi güvence altına alır. 

Hayat Sigortası kapsamında tek teminat vefat durumu değildir. Kaza sonrası tedavi masrafları gibi sigorta poliçesindeki ek teminatlarla ailenizi güvence altına almanız mümkün. Konu hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz “Hayat Sigortası’na Giriş: Nedir, Ne İşe Yarar?” başlıklı yazıyı okuyabilirsiniz.

Online olarak almak mümkün olmasa da size en yakın satış kanalımız ile iletişime geçip hayat sigortası teklifi alabilirsiniz!

Sağlıklı ve mutlu günler dileriz!


Konya Mapfre Sigorta,Konya Mapfre Sigorta Acentesi,Konya Mapfre Sigorta Acenteleri,Konya Mapfre Sigorta Poliçesi,Konya Mapfre Sigorta İletişim,Konya Mapfre Sigorta Telefon,Konya Mapfre Sigorta Teklif Al,Konya Mapfre Sigorta Fiyatları