Magdeburger Sigorta

  • Ana Sayfa
  • Çözüm Ortaklarımız
  • Magdeburger Sigorta

Magdeburger Sigorta

Konya Semih Sigorta Firması olarak Magdeburger Sigorta Konya Acentesi olarak hizmet veriyoruz. Konya'da Magdeburger Sigorta Poliçeleri ve Fiyat teklifi için bizi arayabilirsiniz.

Magdeburger Sigorta, 175 yıldır sigortacılık sektöründe yenilikçi hizmet ve çözümleriyle faaliyet göstermektedir.

Magdeburger Sigorta, 1844 yılında Almanya’nın Magdeburg kentinde kurulmuş ve kurulduğu dönemden itibaren dünyanın sayılı sigorta şirketleri arasına girmiştir. 1906 Büyük San Francisco depremi dahil Avrupa ve A.B.D'de pek çok felakette sigortalılarının yanında olmuştur.

1903 yılında Feuerversicherungs AG tarafından Türkiye'de faaliyetlerine temsilcilikle başlayan Magdeburger Sigorta, 1989 yılında "Mag Magdeburger Sigorta Şirketi Türkiye Genel Vekilliği" adı ile devam edip aynı yıl Magdeburger Sigorta A.Ş adını almıştır.

1995 yılında Alman sigorta firması Allianz, Magdeburger Grubu'nu satın almış ve Türkiye’deki Magdeburger Sigorta’nın hisseleri de aynı dönem Türk sigorta pazarında Koç Allianz Grubu’na devredilmiş, 2008 yılında ise Koç Holding, hisselerini Allianz Grubu’na satmıştır.

2018 yılında 100% Türk sermayeli Borlease Otomotiv, Magdeburger Sigorta'yı Allianz'dan satın aldı. Magdeburger Sigorta, sigortacılık sektöründe yetkin kadrosu, güçlü acentelik ağı, yenilikçi ve güvenilir hizmetleriyle bugün faaliyetlerine hedeflerini büyüterek devam etmektedir.

Magdeburger Sigorta A.Ş. bir BOR Holding iştirakidir.

BAŞLICA POLİÇELER

Sağlik Si̇gortası
Mühendislik Sigortası
Trafi̇k Si̇gortasi
Ti̇cari̇ Paket İşyeri̇ Si̇gortası
Dask Si̇gortası
Can Dostum Sigortası
Kasko Si̇gortasi
Konut Si̇gortasi
Konut Ürün Açıklaması
Ferdi̇ Kaza Si̇gortasi
Ferdi Kaza Ürün Açıklaması
Nakliyat Emtea Sigortası
Seyahat Sağlik Si̇gortası
Yat Sigortası


Konya Magdeburger,Konya Magdeburger Sigorta,Konya Magdeburger Sigorta Acentesi,Konya Magdeburger Sigorta İletişim,Konya Magdeburger Sigorta Poliçe,Konya Magdeburger Sigorta Teklif Al,Konya Magdeburger Sigorta Acentesi olarak hizmet veriyoruz.