HDI Sigorta

  • Ana Sayfa
  • Çözüm Ortaklarımız
  • HDI Sigorta

HDI Sigorta

HDI Sigorta Konya Acenteleri konusunda ihtiyaç duyduğunuzda Semih Sigorta olarak HDI Sigorta Konya Acentesi olarak bizi arayabilirsiniz. Tüm HDI Sigorta poliçeleri için Konya'da arayabileceğiniz sigorta firmasıyız.

HD SİGORTA HAKKINDA

Sigortacılıkta yeni bir dönem. Alman sigorta devi Talanx Group ailesine dahil olan HDI Sigorta AŞ, yüzlerce acentesiyle Türkiye’nin her noktasında hizmet sunuyor, müşterilerini uluslararası bu ekonomik gücün bütün olanaklarıyla buluşturuyor!

Kurumsal oluşumunu kısa sürede tamamlayan HDI Sigorta, İç Anadolu, Marmara, Ege, Güney Anadolu, Karadeniz, Akdeniz, Orta Anadolu Bölge, İstanbul Bölge, Samsun Bölge Müdürlükleri ve uzman acenteleriyle birlikte, üstün hizmet ve yeni ürünlerini sigortalılarına sunuyor. HDI International AG, Almanya’nın 3. büyük sigorta grubu olan ve dünyanın 150 ülkesinde hizmet veren Talanx AG bünyesinde yer alıyor.

Grup, 30.06.2006 tarihinde imzalanan anlaşma ile İhlas Sigorta’yı satın almış ve yeni şirket HDI International AG’ye bağlı olmak üzere “HDI Sigorta” adıyla Türkiye’de hizmet vermeye başlamıştır. Almanya’nın en büyük üçüncü sigorta kuruluşu olan Talanx AG, 1903 yılında Alman Sınai Şirketleri tarafından Sorumluluk Sigortaları Birliği olarak kurulmuştur.

Grubun merkezi Almanya’nın Hannover kentinde bulunmaktadır. İçinde birçok markayı barındırmakta olan Talanx AG, dünya üzerinde yaklaşık 150 ülkede faaliyet göstermektedir.

HDI Sigorta Vizyon ve Değerlerimiz
Faaliyet alanlarımız arasında yürütülen verimli iş birlikleri sayesinde, paydaşlarımızın menfaati için küresel sigorta pazarlarında gelecek vaat eden fırsatları tutarlı bir şekilde değerlendirmekteyiz.

HDI Sigorta Vizyon
“Tutkuyla çalışarak, sektöre yön veren ve tercih edilen sigorta şirketi olmak.”

HDI Sigorta Misyon
“İhtiyaca yönelik çözümleri ile hayatı kesintisiz yaşatmak.”

HDI Sigorta Değerlerimiz
Girişimci Düşünmek ve Hareket Etmek
Sorumluluk bilinciyle, öngörülü, hedefe yönelik ve azami özen göstererek düşünmekte ve hareket etmekteyiz.
İşletme faaliyetlerimizi adeta kendi işlerimizi yapıyormuş gibi yürütmekteyiz.
Bu nedenle daima çözüm odaklı ve hızlı karar süreçleri ile çalışmaktayız.
Yeni çözümler bulabilmek için yenilikçi yollar kullanmaktayız.
Faaliyet alanlarımızın çıkarlarımızla çatışması halinde, Talanx Grubu’nun çıkarları önceliklidir.
Performans ve Sonuç Odaklı Olmak
Kendimizi elde ettiğimiz sonuçlara ve başarılara göre değerlendirmekteyiz.
Müşteriler için değer yaratmaktayız.
Başarıları tekrarlayabilmek için, süreçlerimizin kalitesi belirleyici bir öneme sahiptir.
Takım çalışması ve takdir etme, karşılıklı güvenin temelidir.
Görüş ayrılıkları söz konusu olduğunda, kendimizi sürekli geliştirmek için farklı görüşlerden yararlanmaktayız.
Bütüncül Müşteri Odaklılık
Güçlerimizi müşterilerimiz ve pazarlar üzerine odaklamaktayız. Her müşteriye değer vererek davranmakta ve müşteriyi, ihtiyaçlarıyla birlikte bir bütün olarak görmekteyiz.
Bu ilkemiz hem harici müşterilerimiz -dağıtım ortaklarımız ve son müşteriler- hem de dahili müşterilerimiz -çalışma arkadaşlarımız ve çalışanlarımız- için geçerlidir.
Hedeflerimiz, bireysel çıkarları dengeleyerek olanakların ortak paydasını bulmaktır.
Karşılıklı Güven ve Açık İletişim
Biz güvenilir, adil ve açığız. Bu temel anlayışa Talanx Grubu’nun bütün birimlerini, iş ortaklarımızı, dahili ve harici paydaşlarımızı dahil etmekteyiz.
Birlikte daha iyi çözümler bulabilmek amacıyla geri bildirimlerde bulunmaktayız.
Bu bağlamda, ortaklaşa ve yapıcı bir şekilde iş birliği yapmaktayız.
Birlikte oluşturduğumuz bütünü göz önünde bulundururken, birbirimize takdir edici, yardımsever ve anlayışlı bir şekilde davranmaktayız.


HDI Sigorta Konya Acenteleri ve HDI Sigorta Konya Acentesi konusunda Semih Sigorta olarak Yetkili Acenteyiz. Konya HDI Sigorta ve HDI Sigorta Konya için lütfen bizi arayın.