Allianz Hayat ve Emeklilik

  • Ana Sayfa
  • Çözüm Ortaklarımız
  • Allianz Hayat ve Emeklilik

Allianz Hayat ve Emeklilik

Allianz Hayat ve Emeklilik

Neden Allianz?

UZMAN FON YÖNETİMİ
- Uzman portföy yöneticileri tarafından hazırlanan geniş fon portföyümüzde beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre birçok farklı yatırım aracı arasından seçim yapabilir, pratik bir çözüm isterseniz hazır fon paketlerini tercih edebilirsiniz.
- Birikiminize yön verirken size özel destek için danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRAN AYRICALIKLAR
- Anlaşmalı sağlık kurumlarında indirimli hizmet alabilirsiniz.
- Tıbbi danışma hattında 7/24 sağlık uzmanlarına danışabilir, acil durumlarda ücretsiz özel ambulans talep edebilir, doğum sonrasında 1 gün ameliyat sonrasında ise 2 gün  süreyle ücretsiz evde bakım hizmetinden faydalanabilirsiniz.
- Emekliliğiniz yaklaştığında; sağlıktan alışverişe, seyahatten kültürel etkinliklere hayatınıza renk katacak birçok fırsatla dolu Allianz Emeklilik Dünyası’na katılabilirsiniz.
- Kaza veya hastalık nedeniyle belirtilen özel şartlar çerçevesinde çalışmaya 6 aydan fazla ara vermek durumunda kalırsanız Allianz sizin adınıza katkı paylarınızı 5 yıla kadar yatırmaya devam ederek katkı paylarınızı güvence altına alır.

BİRİKİMİNİZ İÇİN DİJİTAL ÇÖZÜMLER
- Allianz’ım mobil uygulaması ile ödeme ve fon işlemlerinizi istediğiniz zaman kolayca gerçekleştirebilirsiniz.


Allianz Hayat ve Emeklilik Konya,Allianz Hayat ve Emeklilik Sigortası Konya,Allianz Hayat ve Emeklilik Sigorta Acenteleri Konya, Allianz Hayat ve Emeklilik Konya Acenteleri