Ak Sigorta

  • Ana Sayfa
  • Çözüm Ortaklarımız
  • Ak Sigorta

Ak Sigorta

Ak Sigorta Konya Acentesi Semih Sigorta Şirketi olarak Konya'da Ak Sigorta Acenteleri arayan değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Konya Ak Sigorta Acentesi ve Konya Ak Sigorta iletişim için lütfen bizi arayın.

AK SİGORTA HAKKINDA

1960’tan bu yana müşteri odaklı ve yenilikçi vizyonunu sürdürülebilir adımlarla ileriye taşıyan Aksigorta, bireysel ve kurumsal müşterilerine, 10 bölge müdürlüğü, 664 çalışan, 3000'e yakın bağımsız acente, 782 Akbank şubesi, 69 broker ve 5.750'ye yakın anlaşmalı kurum ile hizmet vermektedir.

Aksigorta, Sabancı Holding ve Belçikalı Ageas’ın ortaklığının ardından marka bilinirliğini ve değerini her geçen gün daha da artırmakta; sektörün ve ülke ekonomisinin gelişimine katkıda bulunmayı ve büyümesini devam ettirerek pazar payını artırmayı hedeflemektedir.

Gelişen teknolojiyi ve dijitalleşmenin gücünü de sürdürülebilir büyüme hedeflerine entegre eden Aksigorta, sektördeki lider konumunu korumakta ve sağlam adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Tecrübesini, bilgisini, imkânlarını, müşterilerine doğru çözümleri sunmak, olumlu bir deneyim yaşatmak ve onların, aileleri ile birlikte geleceğe güvenle bakmalarını mümkün kılmak için kullanmaktadır. Ana hissedarları %36 oranla H.Ö. Sabancı Holding ve %36 oranla Ageas Insurance International N.V. olan Aksigorta’nın hisseleri AKGRT sembolü ile BIST Ulusal Pazarı’nda işlem görmektedir.


Ak Sigorta Vizyonumuz ve Değerlerimiz


Ak Sigorta Vizyon
Sigortayı kolay, yalın ve erişilebilir hale getirmek.

Ak Sigorta Misyon
Hayatın devamlılığı ve kolaylaştırılması için benzersiz sigorta deneyimi sunarak değer yaratmak.

Ak Sigorta Değerler
Saygılıyız: Saygıyı esas alan, güvenilir bir kurumuz.,
Çözüm Odaklıyız: İnsanları mutlu edecek uygun çözümler sunmak üzere daima hazırız.
Başarı Odaklıyız: Yaptığımız her işte en iyiye ulaşmak için kendimizi sürekli geliştiririz.
İnsan Odaklıyız: İnsanların ihtiyaçlarını anlar, onlara doğru ürünleri yalın hizmet anlayışı ve güncel teknolojiyle sunarız.

AK SİGORTA ÜRÜNLER

Kasko Sigortası
Trafik Sigortası
Tamamlayıcı Trafik Paketleri
Tüm Araç Sigortaları
Ev/Eşya Sigortası
Zorunlu Deprem Sigortası
Tüm Konut Sigortaları
Aksağlık Sigortası
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
Hayata Devam Sigortası
Tüm Sağlık Sigortaları
Seyahat Sağlık Sigortası
Premium Seyahat Sigortası
N'olur N'olmaz Sigortası
Pati Sigortası
Yat Sigortası
Bodycard Kart Güvenlik Sigortası
Tüm Diğer Sigortalar


Ak Sigorta Konya Acentesi ve Konya'da Ak Sigorta Acenteleri arayanlar için Konya Ak Sigorta Acentesi ve Konya Ak Sigorta iletişim için lütfen bizi arayın.